Epson 112 EcoTank 4-colour Multipack | Ink tank | Black, Cyan, Yellow, Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T06C64A
- Saadavus: 5
-
68€
Epson 112 EcoTank 4-colour Multipack | Ink tank | Black, Cyan, Yellow, Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 532 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | 112 EcoTank 4-colour Multipack |
| Tüüp | Ink tank |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

